Leczenie wypadania włosów - Sosnowiec

Każdego dnia tracimy około 50–150 starzejących się włosów i jest to normalny proces fizjologiczny. Jednak czasami pod wpływem czynników zewnętrznych lub wewnętrznych dochodzi do wypadania włosów. Patologiczna utrata włosów nazywa się łysieniem.

Łysienie uważane jest za problem mężczyzn, ale w rzeczywistości cierpią na nie również kobiety. Leczenie wypadania włosów to przede wszystkim leczenie choroby podstawowej, która spowodowała łysienie. Z tego powodu niekontrolowane stosowanie kosmetyków prawie nigdy nie przynosi zauważalnego efektu. Szampony i toniki mogą być częścią kompleksowej terapii, ale same w sobie nie dadzą pozytywnego rezultatu, chyba że usunie się źródło problemu. W naszej klinice w Sosnowcu stosujemy zabiegi mezoterapii igłowej i metody z wykorzystaniem osocza. Jest to wstrzyknięcie osocza bogatopłytkowego, do krwi pacjenta. Płytki krwi uwalniają specjalne cząsteczki zwane czynnikami wzrostu. Dzięki ich działaniu aktywowane są „uśpione” mieszki włosowe i przyspieszany jest wzrost włosów.

Metody fizjoterapii wskazane przy łysieniu są zróżnicowane. Zasadniczo wszystkie mają na celu poprawę krążenia krwi w skórze głowy, normalizację procesów metabolicznych i wzmocnienie naczyń krwionośnych.

Nasze zabiegi:

Wskazania do zabiegu

  • nadmierne wypadanie włosów.

Przeciwwskazania

  • ciąża i laktacja,
  • problemy z krzepliwością krwi.

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

 

 

Nasza klinika - Sosnowiec

ul. Kilińskiego 44/IX
41-200 Sosnowiec
tel. 791 002 318
sosnowiec@scbeauty.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 13:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: