Leczenie wypadania włosów - Bielsko-Biała

Coraz więcej osób we współczesnym świecie cierpi na zwiększone wypadanie włosów. Patogeneza większości problemów skóry głowy wiąże się z upośledzeniem mikrokrążenia oraz pogorszeniem trofizmu włosów i skóry. Oczywiście kluczem do wyzdrowienia jest prawidłowa diagnoza.

Nasza terapia jest najlepsza dla pacjentów z łysieniem rozproszonym (stres, menopauza, wywołane żywieniem), a także z łojotokiem. Polega na połączeniu karboksyterapii i mezoterapii. Karboksyterapia polega na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla do skóry lub pod nią. Przeznaczenie: poszerzenie światła naczyń skórnych, zapewnienie aktywnego transportu tlenu do komórek oraz poprawa dotlenienia mieszków włosowych, aktywacja metabolizmu komórkowego, a także pobudzenie procesów detoksykacji i normalizacja wydzielania sebum.

Zabiegi wykonywane są, po konsultacji jeszcze tego samego dnia w naszej klinice. W Bielsku – Białej masz pewność, że będzie pod opieką doświadczonych i najlepszych specjalistów. Wszystkie stosowane przez nas metody są skuteczne i bezpieczne.

Nasze zabiegi:

Wskazania do zabiegu

  • nadmierne wypadanie włosów.

Przeciwwskazania

  • ciąża i laktacja,
  • problemy z krzepliwością krwi.

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

 

 

Nasza klinika - Bielsko-Biała

ul. Bolesława Prusa 61
43-300 Bielsko-Biała
tel. 500 079 901
bielsko-biala@scbeauty.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 21:00
Wtorek: 9:00 – 21:00
Środa: 9:00 – 21:00
Czwartek: 9:00 – 21:00
Piątek: 9:00 – 21:00
Sobota: 9:00 – 15:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: