Leczenie trądziku - Bielsko-Biała

Trądzik jest chorobą skóry związaną z nieprawidłowym funkcjonowaniem gruczołów łojowych i mieszków włosowych. Dotyka głównie młodych ludzi i nastolatków w okresie dojrzewania, ale czasami może wystąpić w późniejszym wieku. Objawy trądziku na twarzy są wyraźne niezależnie od rodzaju wysypki. Nie sposób ich nie zauważyć. Jeśli na tym etapie nie zwrócisz uwagi na objawy, następnie trądzik powiększa się i zaczyna rozprzestrzeniać się na większym obszarze, przesuwając się do klatki piersiowej i pleców. Takie formacje pozostawiają po sobie znaczące blizny.

Peeling trądzikowy to zabieg polegający na usunięciu grubej warstwy naskórka na różne sposoby, co powoduje przyspieszenie wzrostu nowych komórek skóry. To zabieg kosmetyczny, za pomocą którego pozbywają się nie tylko trądziku, ale także blizn, plam starczych, różnego rodzaju guzków i nierówności skóry, jej nieregularnej pigmentacji. Ważne jest, aby pamiętać, że taką operację można przeprowadzić tylko wtedy, gdy na skórze nie ma procesów zapalnych, to znaczy złuszczanie z trądziku nie łagodzi – a tylko od ich konsekwencji.

Stosowany w naszej klinice peeling pozwala w pełni uporać się z problemem trądziku. W Bielsku-Białej w klinice problemami skórnymi zajmują się najwyższej klasy specjaliści, którzy dobiorą metodę do twoich indywidualnych potrzeb.

Nasze zabiegi:

Peelingi medyczne – zabieg na twarz

Ich celem jest intensywne złuszczenie naskórka i dotarcie do skóry właściwej. W zależności od substancji po którą sięgniemy, możemy uzyskać efekt oczyszczający, odmładzający, rozjaśniający, itp. Do…...

Wskazania do zabiegu

  • trądzik pospolity,
  • łojotok,
  • rozszerzone pory,
  • oczyszczanie.

Przeciwwskazania

Prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami wchodząc na opis konkretnego zabiegu.

Nasza klinika - Bielsko-Biała

ul. Bolesława Prusa 61
43-300 Bielsko-Biała
tel. 500 079 901
bielsko-biala@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 21:00
Wtorek: 9:00 – 21:00
Środa: 9:00 – 21:00
Czwartek: 9:00 – 21:00
Piątek: 9:00 – 21:00
Sobota: 9:00 – 15:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

 Płatność ratalna