Dermatoskopia - Toruń

Dermatoskopia odnosi się do badania skóry za pomocą mikroskopii powierzchni skóry. Dzięki niej możemy stwierdzić jednorodność (identyczność) lub heterogeniczność (różnice strukturalne w obrębie zmiany)

Dermatoskopia jest standardem diagnozowania nowotworów skóry w krajach rozwiniętych i jest obowiązkowa przed usunięciem jakiegokolwiek nowotworu (pieprzyków, brodawczaków, brodawek, znamion itp.), Pozwala określić charakter formacji za pomocą zewnętrznych znaków, aby dowiedzieć się o jej bezpieczeństwie.

W naszej klinice w Toruniue diagnostyka dermatoskopowa jest wykonywana metodą wizualną, kontaktową, przy jej pomocy nasz specjalista dokładnie bada symetrię pieprzyka, jego granice, budowę, a także może wyświetlić obraz pieprzyka na ekranie komputera. Dermatoskopia nie wymaga dodatkowego przygotowania, przed zabiegiem. Nie ma też przeciwwskazań do badania. Jest wskazana dla osób o jasnej karnacji i jasnych włosach, kiedy rozmiar pieprzyka przekracza 0,5 cm oraz dla osób z obciążeniem dziedzicznym (czerniak u krewnych).

Nasze zabiegi:

Aktualnie brak zabiegów w tej kategorii.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko zabieg będzie dostępny w klinice.

  Wskazania do zabiegu

  • ocena znamion i niepokojących zmian

  Przeciwwskazania

  • brak.

  Nasza klinika - Toruń

  ul. Św. Jakuba 10/2
  32-600 Oświęcim
  tel. 792 303 032

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek: 9:00 – 20:00
  Wtorek: 9:00 – 20:00
  Środa: 9:00 – 20:00
  Czwartek: 9:00 – 20:00
  Piątek: 9:00 – 20:00
  Sobota: 10:00 – 14:00

  Szukasz czegoś innego?

  spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

   Płatność ratalna