Dermatoskopia - Sosnowiec

Dermatoskopia to unikalna bezkontaktowa metoda diagnostyczna, która pozwala wiarygodnie określić charakter i stan skóry. Osobliwością tej metody jest to, że pozwala ustalić stopień zagrożenia dowolnego nowotworu na najwcześniejszym etapie – prawie natychmiast po jego pojawieniu się. Wcześniej taka analiza była niemożliwa bez usunięcia tkanki.

Za pomocą dermatoskopii kompetentny specjalista jest w stanie wyciągnąć wniosek o stopniu bezpieczeństwa tworzenia się skóry (w tym znamion) na podstawie danych dotyczących jej kształtu i koloru. W rzeczywistości każda zmiana na powierzchni skóry jest zauważalna dla oka. Jednak dermatoskop umożliwia dziesięciokrotne powiększenie obrazu tworzenia się skóry. W ten sposób doświadczony lekarz ma możliwość dokładnego zbadania natury skóry.

Nowoczesne metody jakie stosujemy w naszej klinice w Sosnowcu, pozwalają na dokładność nawet w 80% przypadków. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, a jednocześnie nie ma przeciwwskazań. Na badanie nie ma wpływu stosowanie kosmetyków takich jak mleczko do ciała czy żel pod prysznic.

Nasze zabiegi:

Aktualnie brak zabiegów w tej kategorii.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko zabieg będzie dostępny w klinice.

Wskazania do zabiegu

  • ocena znamion i niepokojących zmian

Przeciwwskazania

  • brak.

Nasza klinika - Sosnowiec

ul. Kilińskiego 44/IX
41-200 Sosnowiec
tel. 791 002 318
sosnowiec@scbeauty.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 13:00

Szukasz czegoś innego?

spróbuj wyszukać w tych kategoriach: