Dermatoskopia - Chorzów

Dermatoskopia skóry jest nieinwazyjną metodą diagnostyczną, która służy do badania charakteru znamion i znamion. Światowa praktyka udowodniła skuteczność dermatoskopii we wczesnej diagnostyce raka skóry i jednego z jego najgroźniejszych typów – czerniaka.

Według statystyk dzięki tej metodzie badawczej można zidentyfikować o 20 proc. więcej przypadków onkopatologii skóry niż podczas konwencjonalnego badania klinicznego. Dermatoskopia pozwala wykryć i usunąć najmniejsze zmiany w strukturze skórne we wczesnych stadiach, kiedy znamię nie uległo jeszcze degeneracji.

W Chorzowskiej klinice dermatoskopię wykonują doświadczeni dermatolodzy przy użyciu bardzo precyzyjnego sprzętu. To nowoczesny system cyfrowy do badań i analiz, który umożliwia uzyskiwanie obrazów z dużym powiększeniem i utrwalanie ich w bazie danych do dalszego zarządzania pacjentem. To badanie jest zalecane dla osób z dużą liczbą znamion / znamion, brodawczaków, plam starczych i różnych nowotworów skóry i jej przydatków na ciele, a także pacjentów, którzy regularnie / często wypoczywają w krajach równikowych (słonecznych), a także odwiedzają solaria.

Nasze zabiegi:

Aktualnie brak zabiegów w tej kategorii.

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko zabieg będzie dostępny w klinice.

  Wskazania do zabiegu

  • ocena znamion i niepokojących zmian

  Przeciwwskazania

  • brak.

  Szukasz czegoś innego?

  spróbuj wyszukać w tych kategoriach:

   Płatność ratalna