Słownik pojęć

Lipofilling

Lipofilling jest skierowany dla wszystkich osób, które chcą sobie wyszczuplić sylwetkę. Zarazem również chcą zaokrąglić piersi, pośladki. Za pomocą tego zabiegu można również powiększyć usta lub zlikwidować zmarszczki. Podczas niego pobierana jest tkanka tłuszczowa z okolic brzucha, kolan oraz ud. Następnie następuje odpowiednie odwirowanie.

Teraz istnieje bardzo nowoczesna metoda, która polega na wykorzystaniu właśnie – wirówki. Okazała się ona bardzo skuteczna. Okazuje się również, że lipofilling przynosi bardzo dobre rezultaty. Jeśli chcesz powiększyć piersi, możesz to zrobić. Będą one powiększone nawet o jeden rozmiar. Możesz również je ujędrnić, jak i wymodelować.

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że po tym zabiegu nie ma dużego ryzyka skutków ubocznych. Czas trwania zabiegu jest krótki. Efekt natomiast jest natychmiastowy. Warto tutaj również podkreślić, że rezultat jest trwały. Poza tym, lipofilling poprawia jeszcze sprężystość skóry i wypełnia zmarszczki. Skóra dzięki niemu staje się nawilżona i zrewitalizowana. Przede wszystkich także jest gładsza i bardziej napięta.

Dzięki temu zabiegowi, z pewnością będziesz wyglądać młodziej. Istnieją jednak przeciwwskazania. Będzie to zakrzepica, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi i inne. Kobietom w ciąży również nie zaleca się wykonywać tego zabiegu.