Prestiżowa nagroda dla SC Beauty Clinic. Co to oznacza?

Mamy zaszczyt poinformować, że marka SC Beauty Clinic uzyskała tytuł Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl 2019.

Kobieca Marka Roku to ogólnopolski plebiscyt, w którym nagradzane i promowane są bezkonkurencyjne oraz najwyższej jakości produkty i usługi, skierowane do najbardziej wymagających kobiet, które szukają nowoczesnych wyzwań i rozwiązań. Laureaci plebiscytu, wyłonieni przez Kapitułę, otrzymają tytuł Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl. Dzięki niemu wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych produktów i usług.

To wyróżnienie jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany w dostosowanie produktów i usług do najwyższych standardów oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Zdobywcy tytułu to firmy godne zaufania, których produkty i usługi są nieodłącznym elementem kobiecego świata – stawiające na pierwszym miejscu precyzję wykonania, najlepsze materiały i doskonałą obsługę Klientek, unikalne oraz przygotowywane z holistycznym podejściem.

Kapituła plebiscytu dokonuje oceny zgłoszeń i nominuje Laureatów projektu do tytułu Woman Star, będący wyrazem uznania i uhonorowania za wysiłek i troskę o wybijającą się jakość oferowanych produktów i usług.

W jej skład powoływane są Ambasadorki – eksperci, artyści i autorytety świata biznesu, show-biznesu i mediów:
Kamila Szczawińska – supermodelka, blogerka,
Paulina Sykut–Jeżyna – prezenterka telewizyjna, dziennikarka i piosenkarka,
Daria Ładocha – miłośniczka zdrowego żywienia, trenerka kulinarna
Edyta Herbuś – tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna.

Uroczystym podsumowaniem każdej edycji plebiscytu Kobieca Marka Roku jest Gala Finałowa z udziałem nagrodzonych firm, przedstawicieli show-biznesu oraz licznych mediów. Podsumowanie tegorocznej edycji i prezentacja laureatów odbędzie się podczas uroczystej Gali finałowej w listopadzie 2019 w Warszawie.

SC Beauty Magazine

Chcesz wiedzieć więcej?

Czytaj publikacje ekspertów

odwiedź nasz blog