SC Beauty Clinic Gliwice

Klinika kosmetologii i medycyny estetycznej


Czas dla siebie to luksus

Zatrzymaj się, odrzuć oczekiwania i zrób coś dla siebie. Daj sobie czas, a o resztę my zadbamy. Działamy w nurcie Slow Beauty, dzięki któremu wszystkimi zmysłami poczujesz głęboki stan relaksu. W SC Beauty Clinic przywiązujemy wagę do szczegółów, które budują atmosferę intymności i zaufania – ciepłe światło świec, solfeżowa muzyka relaksacyjna, zapach świeżo mielonej kawy.

Czujemy się odpowiedzialni

Od 12 lat nie tylko dzielimy się swoją wiedzą, ale także wprowadzamy dobre praktyki w branży. Angażujemy się w naszą pracę i dbamy o wysoki poziom przeprowadzanych zabiegów. Dopełnieniem tego jest tworzenie trendu kosmetologii personalizowanej. Wiąże się to z holistycznym podejściem do Twojego ciała.

Gdzie czekamy na Ciebie?

Nasza klinika znajduje się w sercu Gliwic, tuż obok oazy, jaką jest Park Mickiewicza. Bliskie otoczenie licznie nagradzanych restauracji i kawiarni pozwala na sprawienie sobie odrobiny więcej przyjemności, przed lub po zabiegu. Dla zmotoryzowanych przygotowaliśmy prywatny parking przed kliniką.

Umów się na bezpłatną konsultację – zadzwoń pod numer +48575754277. Karolina czeka na Ciebie!

ul. Świętokrzyska 1C
44-100 Gliwice
tel. 575 754 277
gliwice@scbeauty.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 17:00
Środa: 12:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 17:00
Piątek: 12:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 14:00


Ocena gości

5.0
Na podstawie 2 opinii
powered by Google
Daniel Sroka

Daniel Sroka
12:38 12 Jan 21
A great place! I was with my wife. We are impressed with the service, knowledge and skills of the ladies of the staff.... The wife is delighted and I am also very happy.We will definitely come back here. It's really worth it! 😊czytaj więcej
Paweł Pypno

Paweł Pypno
09:30 12 Jan 21
The clinic makes a really good impression, friendly service and trouble-free contact. Smiling ladies, they could advise... and answer questions of a guy who knows nothing;) I recommend, I will come back for sure :-)czytaj więcej

Zobacz wszystkie opinie


Specjaliści

Karolina WilkKosmetolog

Ukończyła kosmetologię na Wydziale Medycznym Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Jest pasjonatką kosmetologii oraz medycyny estetycznej, zwłaszcza holistycznego podejścia do zdrowia i urody. W Klinice wykonuje zabiegi z użyciem innowacyjnych urządzeń medycznych.

Regulamin Akcji Promocyjnej Voucher 50 zł dla znajomego