SC Beauty Clinic Chorzów

Klinika kosmetologii i medycyny estetycznej


Czas dla siebie to luksus

Zatrzymaj się, odrzuć oczekiwania i zrób coś dla siebie. Daj sobie czas, a o resztę my zadbamy. Działamy w nurcie Slow Beauty, dzięki któremu wszystkimi zmysłami poczujesz głęboki stan relaksu. W SC Beauty Clinic przywiązujemy wagę do szczegółów, które budują atmosferę intymności i zaufania – ciepłe światło świec, solfeżowa muzyka relaksacyjna, zapach świeżo mielonej kawy.

Czujemy się odpowiedzialni

Od 12 lat nie tylko dzielimy się swoją wiedzą, ale także wprowadzamy dobre praktyki w branży. Angażujemy się w naszą pracę i dbamy o wysoki poziom przeprowadzanych zabiegów. Dopełnieniem tego jest tworzenie trendu kosmetologii personalizowanej. Wiąże się to z holistycznym podejściem do Twojego ciała.

Gdzie czekamy na Ciebie?

Nasza klinika mieści się w miejscu pełnym kawiarni oraz restauracji, co dodatkowo pozwala zadbać o siebie, choć w innym wymiarze. Dużą zaletą naszej lokalizacji jest sąsiedztwo centrum przesiadkowego, co pozwala na szybki i łatwy dojazd do SC Beauty Clinic.

ul. Wolności 45
41-500 Chorzów
tel. 501 420 454
chorzow@scbeautyclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 13:00Specjaliści

Angelika FujakKosmetolog

Licencjonowana kosmetolog oraz podolog. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej i podologii.

Barbara ŚlązakKosmetolog

Dyplomowana kosmetolog. Ekspert w zakresie nowoczesnych technologii w gabinecie kosmetycznym takich jak HIFU, RF mikroigłowy, laseroterapia, fala uderzeniowa, termoliza, karboksyterapia. Wykładowczyni akademicka w zakresie makijażu medycznego, mikropigmentacji medycznej blizn i rozstępów, mezoneedlingu.